Demolition Team Elite

Forum gildii Demolition Team Elite na serverze WoW Nexus 3.1.3

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-03-13 21:44:36

 Vanito

The Big Boss

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 40
Punktów :   

Przedstaw sie!

A więc tak:

Witam wszystkich! Mam na imie Adrian , posiadam 19 wiosen za sobą oraz dużo energii na kolejne 81

Mieszkam w Bielsku-Białej , interesuje sie motoryzacją oraz informatyką

Lubie pograc w piłke nożna i ogólnie lubie sport, (nie tylko w TV ) głownie siłownia , voleyball , football

W gildii pełnie funkcję Vice-Lidera , moje postacie to Vanito , Vanitoo , Azer oraz Archlord (nie ma go w gildii)

Bardzo mi miło!


http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d82f44a8a3c8889b1db2bff98d78d.jpg

Offline

 

#2 2010-03-14 12:38:46

Valindra

Level 2

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

Trochę o mnie mam na imię Artur mieszkam obecnie w Szczecinie chociaż pochodzę z Drawska Pom.
Mam już 22 lata i studiuję europeistykę już II rok
Interesuję się wszystkim co fajne i warte uwagi
To by było na tyle póki co ;]
Mam 4 postacie ale gram najczęściej palasiem
W gildii mam rangę Vice-lidera 

Ostatnio edytowany przez Valindra (2010-03-14 12:40:03)

Offline

 

#3 2010-03-15 01:09:34

 Hapadu

Level 2

9055796
Skąd: Żurawnica
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 23
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

HEJKA!!


No to i ja się przedstawię:)
Zwą mnie Maciek. Mieszkam w malej wiosce w woj. lubelskim zwie się ona Żurawnica. Niedaleko Roztoczańskiego Parku Narodowego:P
Mam 21 lat. Zajmuje się rożnie. NA co mam tylko ochotę
Na pewno Muzyką!! to jest moje życie... Słuchamm Hardstyle'u i hardcore'u. ale nie pogardzę także dobrym dance techno trance reagge itp:)
obecnie pracuje i nie bardzo niestety mam czas na grę:( ale staram się:) jak już wszyscy napisali kto kim gra to gram a raczej grałem drutem :-) ale obecnie po 2 latach grania lockiem powracam w wielkim stylu do niego. już 79:) i lada moment będzie.
Pozdrawiam wszystkich xD

Ostatnio edytowany przez Hapadu (2010-03-19 01:39:36)

Offline

 

#4 2010-03-15 10:58:32

 Vau

Moderator

12013507
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw sie!

Dalej moja kolej!
Imie Maciek
Pochodze z Kielc
Interesuje się kobietami i alkoholem
Słucham głównie HH G-Funk, ale też nie pogardze dobrymi klasycznymi hitami!
Uczę się w eLO. Rocznikowo 91, przebieg >200tys. km.
Nie chce mi się expic ;p

Jestem Smasherem w gildi i nie mam altów


http://www.alkopoligamia.com/tmp/thmb/__34ac1fbc12_banner_alko.jpg

Offline

 

#5 2010-03-17 18:39:06

Wampirzyca

Moderator

3216863
Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

Dobra to może ja

Jestem Ania i mam.... no dobra 24 lata . Dla znajomych Wampi, Wampirek itd .
Przez 19 lat mieszkałam w Jeleniej Górze , a obecnie w Piotrkowie Trybunalskim razem z Silvercerionem mym mężem koffanym
Hmm mjuzik to metal ale nie to  gó... nju tylko black, death and goth
Obecnie matka 2 brzdąców miesięcznej "Julki" i prawie 3 letniego Kacpra i żona.
No to chyba all ;p Więcej wiadomości na PW

Gram moja ukochaną sprejką i umarłą knajtką:D

Offline

 

#6 2010-03-17 20:09:02

 Is

Level 1

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

No dobra, to i ja mogę coś napisać....
Jestem Krzysiek, zdjęcie można znaleźć na stronce (podane w temacie od zdjęć )
prawie 22 wiosny. Pochodzę z pięknej i wspaniałej Limanowej, na codzień mieszkam i studiuję w Krakowie.
Zainteresowania? Przede wszystkim muzyka (tak słuchanie jak i tworzenie i granie), dobra muzyka, średnio mocna muzyka. Kiedyś szatany i inne, teraz się wyleczyłem z tego i słucham muzyki, a nie wrzasków i growlu ku czci szatana, które tylko wokalista potrafi zrozumieć Jeśli kogoś interesuje cokolwiek więcej, nie wahać się i pisać pw

W gildii moja postać to Kaat, alty to jak wszyscy wiedza Jahwe i Rogowiecki. :]


Kaat

<------- Mój avatar zrobiłem sam.

Offline

 

#7 2010-03-20 10:49:02

Ukrop

Level 1

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

Siema siema
Imię: Miłosz
Wiek: 24 na dzień dzisiejszy
Miasto: Rzeszów
Zajęcie: Kończę studia:p Technologia Chemiczna jakby ktoś pytał
Zainteresowania: otóż mam jakieś przede wszystkim muzyka robię rapy z kumplami kiedyś jakiegoś linka dorzucę na razie wirusy zjadły nam stronę:p a co do muzyki jeszcze to słucham wszystkiego co mi się podoba a uwielbiam koncerty zaprzyjaźnionego zespołu ska tyle o muzyce
uwielbiam się śmiać spotykać się ze znajomymi jak każdy pewnie wiecie grille jakieś piweczka winka wódeczki czy coś albo dla odmiany czasem ciastko i kawa hehe
mam kota co by tu jeszcze może później coś się doda jeszcze
Nie lubię: golić się i znaków interpunkcyjnych

pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#8 2010-03-20 20:42:05

 Hapadu

Level 2

9055796
Skąd: Żurawnica
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 23
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

No widzę forum się pomału rozkręca:-)

Offline

 

#9 2010-04-04 16:59:15

 Drunkwolf

Level 2

7964750
Skąd: Jelonka xD
Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw sie!

Ok więc tak xD
jestem Mariusz, mam 18 lat( rocznikowo 19 ale trzeba się odmłodzić mieszkam w Jeleniej Górze ale jak plany dobrze wypala tzn. zdam maturę:D możliwe iz miejscowością docelowa będzie Wrocław... Ponadto jestem bratem Wampi oraz szwagrem Silvera Co jeszcze? interesuje się  muzyka głownie black i death metal aczkolwiek innymi odmianami z kręgu rocka tez nie pogardzę oraz rysunkiem, od czasu do czasu coś tam naszkicuje. Jako tegoroczny maturzysta umieram od poniedziałku do piątkowego południa, zaś odżywam cały weekend, najczęściej spotykając sie z przyjaciółmi na jakim pyffku xd co do gry przez długi czas grałem w ally, jednak później zmieniłem frakcję na horde,i od tej chwili gram moim hunterem Drunkwolfem xD Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w grze

Offline

 

#10 2010-04-10 01:43:18

 Hapadu

Level 2

9055796
Skąd: Żurawnica
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 23
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

Ja to nawet nie wiem czym pachnie priest, sham, hunt, dk oj wogóle ja lock i koniec i druta z meter;)

Offline

 

#11 2010-04-23 08:37:22

Epica

Level 1

10257616
Zarejestrowany: 2010-04-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

Więc kolej na mnie
Hm, na początek należałoby wspomnieć, że jestem.. facetem
Dlaczego więc gram elfką? Odpowiedź prosta: wole przez te godziny oglądać tylek zgrabnej elfki, niz np. patrzec w taurenie tyły zasłaniające pół ekranu (bez urazy krówki ).

Lat 19, Konrad z okolicy Tomaszowa Mazowieckiego (konkretnie malownicza miejscowość Inowłódz). Obecnie LO o nachyleniu Psychologiczno-pedagogicznym.
Muzycznie to heavy meal, lubuję się w thrashu, odrobina metalcore'u, coś cięższego ew. AC/DC nie pogardzę ;D
Gram na gitarze, staramy się zrobić zespół i bić na tym jakąś kasę
Przyszedłem do Was bo słyszałem o DTE dużo dobrego- pomyślałem, że mogę się rozwinąć wśród ogarniętych osób- a może kiedyś nawet im dorównam? Nie, raczej nie
Drugim powodem było odmóżdżenie członków poprzedniej gildii.. Strasznie drażnią mnie błędy ort., a tam było to na każdym kroku.. I zero organizacji.
Jestem z Wami 3 dzień i podoba mi się, bardzo ;D
Preferuję piwo

Ostatnio edytowany przez Epica (2010-04-23 08:38:48)

Offline

 

#12 2010-04-23 13:31:50

 Bodom

Level 1

7112269
Skąd: Inowłódz
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!

Witam wszystkich \m/

Na imie mam Emil dla znajomych Bodom, lat 19. Pochodze z Inowłodza jest to małe miasteczko połorzone nad pilicą. Jestem zagorzałym fanem wszelkiej muzyki METALOWEJ no może z wyjątkiem metalcore'u bo za tym nie przepadam drażni mnie strasznie ten czysty wokal. Ogólem słucham Melodic Death Metalu choć ostatnio przeżuciłem sie na Viking Metal .Moją ulubioną kapelą bez wątpienia jest Children Of Bodom, następnie Korpiklaani, Fintroll i cała reszta podobnych klimatów. Byłęm w DTM jeszcze przed wyjściem Lich King'a i bardzi miło wspominam gre w tej guildi. Tak nawiasem mówiąc jestem kumplem Epiki (post wyżej) mówiąc skromnie to ja mu powiedziałem o DTM XD. Przeszedłem do DTM z powodu niskiego ilorazu inteligencji graczy z poprzedniej guildi (może z wyjątkiem kilku osób). Mam nadzieje że będzie nam sie miło razem grało.

FOR THE HORDE!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samotnicysam.pun.pl www.fajnagrupa1.pun.pl www.poloznictwo2010.pun.pl www.sbs.pun.pl www.acyl.pun.pl